SPORTOVNÍ CENY
NEJLEPŠÍ MLADÝ SPORTOVEC DO 18 LET

David Brückner – tenista –Vicemistr České republiky ve dvouhře i čtyřhře mladých žáků. Ve své
kategorii se umístil na třetí příčce.

Matěj Macas – softbalista - člen juniorské reprezentace České republiky. Mistr Evropy juniorů a
mistr republiky kadetů.

NEJLEPŠÍ SPORTOVNÍ KOLEKTIV (VČ. SPORTOVNÍCH PÁRŮ)
Softbalové družstvo mužů TJ Jiskra – Sportovci oddílu softballu TJ Jiskra se stali mistry České
republiky v extralize mužů. Navíc si připsali postup do Pohárů mistrů evropských zemí v roce 2021.

Dragonboard.cz – Ladies – posádka dračí lodě – pod vedením kapitánky Jany Tučkové dosáhly
mnoha úspěchů v dračích závodech na Vysočině. Získaly si respekt závodníků, kteří se účastní vyšších kategorií.

NEJLEPŠÍ CVIČITEL NEBO TRENÉR

Dušan Šnelly – trenér softballu – jeho týmy za rok 2020 a 2021 vybojovaly 1. místa na mistrovství
Evropy mužů, Mistrovství České republiky kadetů i na juniorských PanAmerických hrách nebo
Extralize mužů.

KULTURNÍ CENY MĚSTA

VÝZNAMNÝ KULTURNÍ PŘÍNOS MĚSTU V KATEGORII MLADÝ UMĚLEC DO 18 LET

Anna Zajíčková – akordeonistka – vyhrála Mezinárodní hudební online soutěž v Bělehradu.
Vybojovala 3. místo na CMA, jedné z největších světových akordeonových soutěží a získala
ocenění Talent Vysočiny.

Viktor Stocker – akordeonista – Zvítězil v mezinárodních soutěžích v Německu, v Budapešti a v New Yorku. Vyhrál celostátní soutěž o nejlepší vánoční video se svou písní s názvem na Saních.