Tak 31. ročník je za námi - nějak to rychle uteklo. Také vám to tak přišlo?
Kdo vystoupil?
Festival zahájila skupina Madam.
Pro letošek bylo nové, že v mezičasech vystoupila taneční skupina Calipso z Prahy. Ale nechtějte na mně, abych napsal, které tance jsme viděli. Ale vypadalo to, že to děvčata těší a tančí s radostí.
Jako druhá skupina vystoupila skoro domácí - Tomy z Opočna. I když z Opočna je kapelník, ostatní jsou z různých míst. Po nich následovala skupina Damtrio.
Pavel Juřena z Opavy přijel tentokrát s jinou kapelou - The Mc.Milan Brothers. Ale opět to bylo krásné.
Pátou skupinou - tedy spíše jen samotná zpěvačka - byla Sabina Uxová - ta vystoupila s nějakými svými písničkami, ale i s americkými. Ale jak říkala, chce na každém koncertu zpívat lidovku. To bylo i tady.
A to už se blížil pomalu večer a na programu byly ještě tři kapely - Blue Gate z Plzně pod vedením Ilon Leichtové, po nich byla skupina Mandala - napsal jsem to správně. A jako vrchol byly písníčky Michala Tučného, které hraje skupina Michal Tučný revival. Ti jsou také z Plzně, ale dozvěděli jsme se to, že už to tak pravda není - polovina je z Plzně a ta druhá z Ústí nad Labem.
Tyto fotky nejsou ke stažení - pokud bude zájem o fotky, kontaktujte mne. Fotek mám samozřejmě víc, mohu poslat náhledy v malém rozlišení, aby byla možnost si vybrat. Ve větším rozlišení je za úhradu pošlu.
Přeci jen mne focení živí, tak to nejde zcela zadarmo. Dík za pochopení.

Kontakt na mne: telefon 602 412 298, mail: klinsky@klinsky-elektro.cz