Dne 23. 08. 2017 se uskutečnil v krásném okolí obce Rajnochovice v Hostýnských vrších 0. ročník MTB závodu horských kol pořádaný PSK Přerov z.s. Jednalo se o amatérský závod pro běžné rekreační cyklisty z řad policistů, občanských zaměstnanců PČR a jejich rodinných příslušníků. Trať dlouhou 24,7 km všichni zůčastnění závodníci zvládli v krásných dojezdových časech. Časový limit 3 hodin splnili všichni závodníci a dle dojezdových časů byl značně nadhodnocen :-) V mužské kategorii se na 1. místě s časem 00:55:38 umístil Adam Chytil, na 2. místě s časem 01:02:00 Petr Sochor a na 3. místě s časem 01:02:23 Martin Mořkovský. V ženské kategorii se na 1. místě s časem 01:15:36 umístila Nela Reinerová, na 2. místě s časem 01:21:28 Lenka Sochorová a na 3. místě s časem 01:21:45 Šárka Chytilová.