ZNOJEMSKÁ AMATERSKÁ FLORBALOVÁ LIGA
VSérii BUK-HOD čeká 7.zápas, Výstřel postupuje
V sobotu v podvečer jsme nejdříve mohli vidět 5.zápas mezi Hodonicemi a Bukanýry. Zápas byl velmi dramatický a vyrovnaný, nakonec se ze třetího vítězství radovali Bukanýři, kteří ovládli prodloužení. Poté svůj 7.duel rozehráli hráči First linu a Výstřelu. Výstřel naprosto ovládl první poločas, který vyhrál poměrem 3:0. Druhá půlka přinesla velké množství zvratů. Nejdříve First line začala stahovat manko, což se jí povedlo. A nejen to. Modří zvládli duel i překlopit na svou stranu a dostat se do vedení 4:3. Jenže poté Výstřel z nenápadné střely vyrovnal a z dalšího přečíslení šel i do vedení, které už do konce základní hrací doby nepustil a zajistil si tak postup mezi nejlepší čtyřku. V neděli se Bukanýři a Hodonice utkali pošesté, i tentokrát došel zápas až do prodloužení, které tentokrát rozsekl obránce Hodonic Juhaňák. Hodonice tak srovnaly stav série na 3:3 a i tuto sérii čeká sedmý duel.
Sedmý zápas v hale ve Znojmě v neděli 10.3.2024 20:30 hodin