FLORBAL.TJHODONICE
Florbal Hodonice
🟢 Muži
🔵 Dnes měli muži na programu historicky první Divizní utkání na domácí půdě. 🥳
🟢Hned 22 branek bylo k vidění v Hodonické hale, když naši muži zvítězili 14:8 a připsali si hned 3 body do tabulky
🔵🟢 Všem divákům, kteří si i přes nepřiznivé podmínky počasí našli cestu na utkání děkujeme😊
🗣️ Pár slov po utkání trenéra Libora Šťasty:

Dneska to byla pro nás premiéra v divizi a hned na domácím hřišti. Od první třetiny jsme si vytvořili náskok. V druhé třetině jsme polevili a nechali jsme soupeře nesmyslnými fauly dostat do zápasu. Třetí třetina už pro nás byla katastrofa co se týče obrany. Sice jsme dali více gólů, ale zbytečně jsme inkasovali. Je potřeba se na to příště zaměřit. Chci poděkovat hráčům za předvedený výkon, soupeřům, že v tomto počasí dorazili a přejeme šťastnou cestu domů. Děkujeme rozhodčím za skvělý výkon a divákům za fandění. Těšíme se za 14 dní na dalším domácím zápase.