❤️ ❤️ ❤️ Smutné rozloučení s milovaným kocourkem Delfínkem Srdíčkovým ❤️ ❤️ ❤️

Smutné přesmutné je loučení s milovaným Delfínkem, u které jsme věděli, že je již starším kocourkem s chronicky nemocnými horními cestami dýchacími a stejně tak ledvinami. Věděli jsme, že se může kocourkův zdravotní stav kdykoli zlomit, avšak jako vždy jsme nečekali tak rychlou událost. Delfínkovu historii naleznete zde: http://www.srdcemprokocky.cz/?q=node/24452. Rozum ne a ne spolupracovat, srdce naopak chápe. Moc dobře víme, že tam nahoře za nebeskou bránou je daleko krásnější svět. Svět přenádherný a plný pestrobarevných květů, libých vůní, vnímaní telepatií. Svět bezstarostný bez strádání, bez bolesti, válek a strachu. Vše je najednou jasnější, světlejší a naprosto průhledné. Milovaný Delfínek dokončil svou pozemskou pouť, splnil svůj pozemský úkol a odešel do ráje. S milovaným Delfínkem něco velkého přišlo a něco ještě většího odešlo.

Překrásný kocourek Delfínek Srdíčkový přišel do útulku z blízké vesnice. Zážitek to byl ohromný. Chlapíka jsme přijímali zuboženého ve večerních hodinách na podzim roku 2019. Nalezly jej dvě mladé slečny mokrého s kožíškem plným bahna. Nejdříve jej vykoupaly a chtěly se o kocourka postarat. Když však slečny viděly, jak na tom je, rozhodly se zavolat o pomoc a společně s tetou jej po dohodě převezly do útulku. Milovaný Delfínek přišel do útulku kost a kůře, místo ocásku měl tenkou hůlčičku, k tomu měl rýmu jako trám, zvýšené ledvinové hodnoty a anémii. Léčba byla delší, ale troufáme si říct, že šťastná a ještě šťastnější byl kocourek, když opustil hospitalizaci. Nejprve bydlel v pokoji Maxíčka, kde velmi zesílil a ještě více zkrásněl. A my jsme v duši sílili a krásněli společně s ním, tak moc naplnil naše srdce... Protože však chlapečka trápily horní cesty dýchací, po čase odešel bydlet do výběhu jedničky za kočičími kamarády. Přenádherný Delfínek byl mimořádně hodný a přívětivý kocourek. Nakonec chtěl být ve výběhu sám, a proto jsme jeho kamarády přemístili do hlavní budovy. Vraťme se ale ke zdravíčku. Milovaný Delfínek toho měl za sebou víc než dost. V minulosti měl, jak jsme již zmínili, krevní bakterii, rýmu jako trám, vysoké ledvinové hodnoty a tak dále. Časem se téměř vše srovnalo, až na horní cesty dýchací a pozvolna se zvyšující ledvinové hodnoty.

A stalo se, že přišlo další oslabení, které jsme s Delfínkem čas od času prodělávali. Občas kocourka potrápily horní cesty dýchací, jindy zase zvýšené či vysoké ledvinové hodnoty. Pokaždé se snažíme řešit situaci do detailu. Zjišťujeme možnosti zánětu ledvin a rovněž prověřujeme příčinu anémie, zda se třeba nemohla reaktivovat krevní bakterie. Zjišťujeme vše proto, abychom věděli, zda existuje možnost léčby. Jenže tentokrát bylo vše jinak, zánět močového měchýře, který by zatížil ledviny, kocourek neměl a diagnostická laboratoř v rámci anemického profilu také nic neodhalila. Nebylo tedy co léčit a jak víme, na chronicky nemocné ledviny lék neexistuje, zbývají jen podpůrné prostředky. Milovaný Delfínek ztrácel pozvolna na váze, chřadl a méně papal. Věděli jsme, že se nacházíme na rozcestí a společně s paní doktorkou jsme se rozhodli pro důstojné loučení. V takových chvílích se nám odvíjí celý životní příběh každé z útulkových dušiček. Smutek a vzpomínky se mísí s láskou a krásou. S příchodem kočičky do útulku přichází bezpodmínečná láska, velké učení a souznění duší. S kočičím loučením opět přichází bezpodmínečná láska, velké učení a souznění duší. Každý kočičí příběh nás nepopsatelně obohatí na duši, něco nepopsatelně obrovského v nás zůstává a něco nepopsatelně obrovského v nás umírá a každé to "něco" má svůj obrovský význam.

Z nebe se snášel jemně žlutý paprsek s nádechem vanilkového krému, to Azraelova aura tak nádherně a jasně září. Okolo Archanděla Azraela byla vidět zářivá světélka, to Andílkové přispěchali Delfínkovi na pomoc a mezi těmi světélky nakonec odcházela do světla ta nejjasnější hvězdička jménem Delfínek Srdíčkový za doprovodu nás všech och